| daydreamer a întrebat:

Aveti vreo idee cum put vedea profilul de Facebook al cuiva pe care nu-l am in lista de prieteni?
Nu-i vreau parola, doar sa-i vad pagina ma intereseazalaughing

9 răspunsuri:
| sufletsel a răspuns:

Daca nu are profilul privat poti sa il vezi si daca nu il ai la prieteni.dar daca il are privat tot ce poti sa faci este sa ii trmiti o cerere de prietenie si sa te uiti dupa ce ti-o accepta!

| AllyLove a răspuns:

Pai daca nu iti accepta cererea de prietenie si are profil priv atunci nu cred ca mai poti face ceva

| daydreamer explică (pentru AllyLove):

Auzisem de un program nu stiu cum cu care poti vedea profilul oricui oricat de privat ar fi el. Cu el poti sparge parole sau intra in calculatorul altcuiva. Pare cunoscut cuiva?

| daydreamer explică:

Asta e problema, ca nu-mi accepta cererealaughing E vb de un prof si are profilul privat. Nu mi-a acceptat cererea asa ca m-a facut curioasabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Trimite-i o cerere de prietenie.Nu-i poti vedea pagina deoarece nu permite asta. Daca esti prieten, atunci o sa o poti vedea.
Pa.

| PirvulescuCosmin a răspuns:

De fapt era un browser hack al faceboo-ului cu, care puteai vedea profilele de privat ca pe alea publice. Nimic mai mult... Nu puteai "sparge" parole... Si mai este si acum programul ala dar cred ca faza cu profu e doar la vrajeala, tu cauti sa iti urmaresti din umbra iubitul/iubita

| daydreamer explică (pentru PirvulescuCosmin):

Paiiiiiiiiiiii la cat sunt de afurisita, nu as accepta ca iubitul (pe care nu-l am) sa imi limiteze accesul la profilul saubig grin

| PirvulescuCosmin a răspuns:

@daydreamer te cred pentru ca si eu sunt la fel laughing am pierdut chiar o relatie pentru o astfel de limitare big grin

| ReLaXoo a răspuns:

Nu e nevoie sa il ai ca prieten