| m2704 a întrebat:

Aveti vreodata momente cand sa va simtiti ciudat?! Adica sa va simtit nu stiu,fizic,psihic,sentimental poate,ciudat, sa nu puteti explica neaparat starea!

3 răspunsuri:
| cLeILa a răspuns:

Poate esti depresiv/a. Si mie mi se mai intampla sa am senzatii de genul asta.Cauzele pot fi diferite: familie, prieteni, iubit/a.

Da, doare dar uneori trebuie sa acceptam si sa vedem timpul ca pe un prieten nu ca pe un dusman, atunci va fi mai usor. Vei vedea ca va fi bine.:*

| IgoToHellForThis a răspuns:

Eu ma simt mereu ciudat.Si niciodata nu pot explica.Si nici nu vreau sa o fac deoarece tu te chinuiesti sa explici ceva foarte tare iar celui caru'ia ii explici de fapt nu ii pasa.

| acoraliada a răspuns:

Da am momente cand ma simt ciudat...