| anonim_4396 a întrebat:

Azi am fost cu 1 prieten f bun pe deal si inca un prieten de al lui.Era foarte mare noroi si am zis ca nu ma mai duc si o zis ca pot sa ma intorc si eu m-am intors nervoasa. dupa 1 ora imi trimite un mesaj fostul prieten care era prieten cu acest baiat cu care am fost pe deal si imi scrie"wai...nu iti place noroiul?". Tin sa mentionez ca prietenul meu foarte bun e si bun prieten cu fostul. Ei s-au certat si acum acest bun prieten cred ca l-a razbunat pe fostul si m-au umilitcrying. Nu stiu cum a putut sa faca asa ceva.Si-au batut joc de minesadsi mie imi vine sa plec si ma gandesc foarte serios la asta.Cum a putut sa-mi faca asa ceva fraierul ala ca prieten nu-i mia pot zicesad?

8 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Draga mea, trebuia sa treci cu vederea noroiul acela, si sa nu te comporti ca o fitoasa, ca acelui fost prieten exact asta i s-a parut: ca esti fitoasa si ca noroiul te sperie. Singura le-ai dat un motiv suficient sa isi bata joc.
Si ai dreptate numai prieten nu-l poti numi pentru ca un prieten nu-si bate joc. Este un fraier care nu merita sa te framanti din cauza lui. Lasa-l sa creada ce vrea pana la urma este pierderea lui, nu a ta.winking

| anaid a răspuns:

In mod evident au vrut sa rade de tine putin dar chiar nu ii inteleg...
nu le da atentie, lasa totul asa cum a picat si nu mai vorbi cu niciunul dintre ei. Daca le ceri explicatii vor continua ce au inceput observand ca le dai atentie asa ca lasa-i asa in fond nepasarea doare cel mai tare.

| gabryel a răspuns:

Daca dadeai si tu niste nume ne era mai simplu sa intelegem si noi intrebarea

| Alex_7297 a răspuns:

Am citit de 3 ori, şi, sincer să fiu, nu am înţeles nimic! Dar, cred că. Ăla i-a spus ăluilalt că celălalt i-a zis că nu îi place noroiul ca să se răzbune pe celălalt care e fostul ăluilalt? Aaa, da, înţeleg! Complicat. Te compătimesc.

| chupachups1234 a răspuns:

Nu inteleg; cum adica ai zis ca nu te mai duci si a zis ca poti sa te intorci si tu te-ai intors nervoasa? Unde sa te intorci sau la ce te-ai referit ca nici nu stiu ce sa te intrebare sa pun.

| chupachups1234 a răspuns:

*** ce intrebare sa pun scuzebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa s[un ca fostul a spus niste lucruri neadevarate si despre acel prieten si despre mine iar noi 2 am devenit f buni prieteni de mai demult iar acum...sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii, daca intr-adevar tii la el poate ar fi nevoia sal chemi la o raspundere! pur si simplu clarificativa ce s-a intamplat si de ce a facut asta!