| andreeasexylove a întrebat:

Azi am fost cu iubitu la colt unde era si foata iubita el se tit uita dupa ia, eu eram cu fetele di el cu bauieti cand vibe fata aia unu dintre prieteni lui ii zice " uuteo pe Cristina du-te si pupo pe Iulia " oare e cu mine doar sa o faca geloasa sunt cu el de 2 saptamani dau funda

2 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

Ieu Nu vorbiește limba tha...dar am inteles doar partea cu " oare e cu mine doar sa o faca geloasa sunt cu el de 2 saptamani dau funda" DA!

| doreal a răspuns:

Ce lihmba ie hasta?