| BaiatulTPU a întrebat:

De ce e geloasa pe fetele care vorbesc cu ele si pe mine daca zice ca suntem doar prieteni?

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Asa functioneaza creierul unei fete, fata turbeaza daca vreunul din lista friendzone-ului ei ofera atentie altor fete, desi ea NU are nici un drept sa fie geloase sau sa iti ceara socoteala, esti tanar esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri nu sa stai dupa ifosele unei nebune, socializeaza cu cate fete vrea inima ta si distreaza-te cu ele

| BaiatulTPU explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

So, ar trebuie s-o las balta pe tipa asta?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru BaiatulTPU):

Dap

| RAY a răspuns:

Ca te place dar nu recunoaste asta sau poate face misto cu tine, vorbeste cu ea si spune-i tu ma placi sau de ce nu vrei sa vorbesc cu altele, gelozia sa fim seriosi la varsta voastra

| BaiatulTPU explică (pentru RAY):

De ce crezi ca nu vrea sa recunoasca?

| RAY a răspuns (pentru BaiatulTPU):

Pentru ca sunteti imaturi, va place sa va jucati etc eu spun sa nu isi faci sperante mari, unele joaca teatru mare

| sofisis a răspuns:

Pentru ca majoritatea fetelor nu suporta competitia si le place ca daca un baiat li se declara ...sa stea numai si numai dupa curul lor, indiferent cat de mult il resping si cat de mult il refuza. Se asteapta ca tu sa nu vezi ca mai exista si alte fete il lumea asta in afara de ea.
Oricum daca e geloasa e de bine. Inseamna ca macar din invidie si nervi tot o sa iti acorde atentie la un moment dat.

| BaiatulTPU explică (pentru sofisis):

Vad ca esti cultivat in legatura cu asta. Mai ai sfaturi?

| VelaJohnny a răspuns:

De obsedata, iti fura liberatea

| Amanda19 a răspuns:

Pentru ca te place. Si eu sunt geloasa pe fetele care vorbesc cu cel pe care il plac, chiar daca suntem "doar prieteni". Fetele sunt mai timide si poate de asta nu recunoaste, dar sigur te place. Daca si tu o placi pe ea, eu zic sa treci la actiune!

| BaiatulTPU explică (pentru Amanda19):

Crede-ma ca nu e timida deloc, si am si intrebat-o daca ma place, si tot asa a zis.