| maya007 a întrebat:

Azi am racit! Cu vremea asta capricioasa! Imi curge nasul si ma doare in gat si maine nu am chef sa merg la scoala asa! Ce imi recomandati? Ceva rapid ca maine sa ma simt mai bine...

3 răspunsuri:
| soare a răspuns:

Ceai fierbinte cu lamaie si 2ua aspirine

| gHelena a răspuns:

Salut, Maya. Vremea ne da batai de cap tuturor in acest sezon. Poti sa ii faci fata cu: ceai cu multa lamaie, bai calde cu saruri marine, paracetamol sinus si hainute de bumbac. Evita inghesuiala, pentru ca in mediile aglomerate virusurile se transmit cu o viteza uimitoare. Sanatate si spor in toate sa ai!

| alexoprondrina a răspuns:

FERVEX!
Pliculete d-alea de se pun apa. e maxim 1, 5 lei si te faci bine imd
dar vezi ca au gust cam rau