| AnnaDee a întrebat:

Salut, dragii mei!

Din nefericire, am cam racit. Ma simt destul de rau, adica, ma ustura ochii, am niste cearcane oribile, am o durere usoara de cap, o durere usoara de urechi (mai am putin si surzesc ca se tot infunda una), dureri de articulatii si simt ca respiratia mea ia foc...
Plus ca imi curge nasul si ma doare in gat.

Ar trebui sa merg la scoala azi? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

Nu ar trebui sa te duci.

| AnnaDee explică (pentru RaZvYtHeMaFiA):

Multumesc pentru raspunsul rapid. Am sa vorbesc cu parintii mei si eventual cu diriginta mea.
Inca o data, multumesc pentru raspunsul prompt.