| CaleMercury14 a întrebat:

Azi am venit acasa si vorbeam cu mama i-am zis ca toti cei de la scoala ma enerveaza inklusiv si profii >>iar mami mi-a zis ca poate e problema in mine si nu in toti kolegii si profesorii >meisimt ca imi ies din minti >>fetele nu mai vb cu mine de niste lucruri cu care mereu se >>impartaseaupoate ca doresc ca eu sa stiu... ce sa fac >as vrea ca sa ma pierd in mine si sa nu vb cu nimeni dar totusi mai sint persoane cu care vb si nu m-as intoarce cu spatele la ele

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
incearca sa fi mai intelegatoare,nu te enerva,si incepe din nou sa vorbesti cu prietenele tale,spune-le despre toate,si si ele vor reincepe sa vorbeasca cu tine despre tot.
eu cred ca e doar o „faza",si iti va trece pana la urma happy, si eu am avut zile cand nu suportam pe nimeni laughing, dar a trecut.
succes.