| Raaadke a întrebat:

Azi i-am dat unei prietene gaura in limba, dupa care, am bagat varful metalic al branulei in spirt, am sters, si mi-am dat si eu in ureche. Prietena mea este diabetica si am aflat abia dupa aceea. Este vreo sansa sa am si eu diabet?

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Diabetul nu se ia, dar sunt alte boli mai parsive de care te poti lipii facand chestii din astea

| DinGri77 a răspuns:

Diabetul nu este o boala contagioasa! DAR poti sa iei nenumarate alte boli ca Hepatita C si B sau HIV, sifilis sau mai stiu eu ce. Ce aveti voi in minte nu stiu...