| Ooo2013 a întrebat:

Azi i-am zis profesoare ca ma acuza degeaba ca copii...ea a zis ca la urmatoarele teste, teze ma muta in prima banca si e foarte suparata pe mine.....cum sa fac sa nu mai tina manie pe mine?sad

3 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Dovedeste ca nu ai mintit, lasa sa te mute in prima banca si obtine note foarte bune. O sa ii treaca supararea in curand! Bafta! Fundita?

| BeatriceNagy a răspuns:

Incearca sa fi activ/a la ore si invata. Astfel o sa iei note mari si o sa isi dea seama ca nu copiezi. Stai linistit/a, nu o sa dureze mult. De obicei profesorii uita repede.

| Ooo2013 explică (pentru BeatriceNagy):

Cred ca ai dreptate deja a treecut o zi si...simt ca va fi bine...iti dau funda dar mai aastept raspunsuri :*