| simonafrumoasa a întrebat:

Azi l-am vazut pe baiatul pe care il iubesc cu alta. vi s-a intamplat vreodata? numai suport crying( daca vi s-a intamplat cum ati reactionat?

7 răspunsuri:
| Anon352 a răspuns:

Gandeste-te ca mai exista si alte persoane decat acel baiat si ca nu o sa-i tina mult, sigur peste o saptamana o sa vezi pe facebook ca s-au despartit si te vei simti exceptional laughing

| IrinaAniri a răspuns:

Da, mi s-a intamplat, doar ca nu era iubitul meu deci nu puteam sa ma cert cu el. atunci am realizat ca nu simte nimic pentru mine si m-am purtat indiferent in preajma lui ca sa evit o situatie penibila. daca te afli in aceleasi circumstante ca si mine iti sugerez sa faci la fel

| MaliciousDeath a răspuns:

Il iubesti sau il placi?
Get your facts stright.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey!happy Si eu am fost indragostita la maxim de un baiat iar el o iubea pe prietena mea cea mai buna.Si ce am facut? Am plans o noapte incontinuu ca proasta. Apoi mi-am dat seama ca nu se rastoarna lumea cu susul in jos de la asta.Am incercat sa fiu nepasatoare, sa fiu mai zambitoare si uite:acum a trecut timpul si ma doare in *** de el.O sa gasesti pe altcineva si o sa vezi ca nici nu o sa mai conteze el pentru tine.Toate tin de ciclul vietii.Sentimentele stea ne fac oameni.Asa ca(,)capul sus!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi imaginez cat de rau te simti, dar trebuie sa accepti realitatea, sa mergi inainte cu capul sus!
Stiu ca doare si ca in aceste momente te gandesti intr-una la el.Descarca-te acum! Asculta muzica trista care vorba aia,sa te unga la suflet,uita-te la un film de dragoste[iti pot recomanda cateva care o sa te impresioneze mult],iar de maine, propune-ti sa incerci cat de mult poti, sa nu te mai gandesti la el.

Fii ferm convinsa ca mai devreme sau mai tarziu il vei uita si vei intalni un baiat care-ti va starni interesul, care-ti va provoca din nou acei fluturasi in stomac, care te va face fericita happy

Noapte buna. Te pup

| Gahbryella a răspuns:

Oricine s.ar simti naspa dar asta ia.l ca pe un semn..persoana aia nu era potrivita pentru tine si e altcineva pe acolo pe undeva care e mult mai bun si o sa te iubeasca asa cum meritihappy

| Thethinker30 a răspuns:

Asta inseamna ca nu era pentru tine si ca nu te merita. Viata merge mai departe. Smile!