| Maria_Ana_2001_AESh a întrebat:

Azi m-am dus la doctor si mi s-a spus ca am gastrita. eu fumez iar doctorul mi-a spus ca fumul agraveaza situatia
daca iau o tigara electronica fara nicotina se mai intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Se intampla sa ramana gastrita si cu tigara electronica... Ia tratament ca nu-i de joaca cu ea si lasa fumul ca nu-ti face bine! Esti o fata draguta si nu merita sa mori de cancer... Fii serioasa! Cu timpul vei arata cu 10 ani mai in varsta, ti se va schimba vocea, respiratia, mirosul pielii etc. etc. Numai bine!

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Gastrita va trece nu mai fuma pana atunci nimic iti va face bine