| Cipiripi a întrebat:

Azi mi-am cumparat o casca cu microfon la ce imi foloseste microfonul? Funda si daca mai stiti jocuri in afara de cs in care se foloseste si unde il mai pot folosi.

Răspuns Câştigător
| mikilooooooooo a răspuns:

Microfonul il poti folosi in foarte multe jocuri precum si cel specificat de tine, cs, warcraft 3 ( dota ) cand joci cu cineva in echipa, eu cam in astea am folosit.

2 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna Cipiripi,
Presupun ca acea casca era pentru PC. Microfonul il poti folosi in conversatiile de pe messanger, in cazul in care suni pe cineva online.
Pa, pa

| SunshineGirl a răspuns:

Microfonul de la casti il mai poti folosi si pe messenger cand faci videocall,sau cand suni sa vorbesti pe mess [stanga sus butonul acela cu un telefon], sau pe skipe, etc.