| i_3249 a întrebat:

Azi-noapte am avut parte de o întâmplare ciudată: dormeam şi în acelaşi timp eram totuşi conştientă. Deodată am simţit ceva greu pe piept şi nu puteam să mă mişc, ca şi cum ar fi stat cineva pe pieptul meu. Îmi era frică, nu mă puteam mişca şi aveam braţele încrucişate. Mi-a făcut cruce cu ochii şi apoi m-am simţit uşurată. Aşa ceva nu mi s-a mai întâmplat... În alte dăţi, nu pot deschide ochii şi îi deschid cu greutate, parcă pupilele mi-ar fi lipite.
Cum se explică asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit de asta la TV. e o anomalie a unilor oameni.in somn.isi iamgineaza tot felul de creaturi infioaratoare, ca cineva vine si li se apasa pe piept de nu pot sa respire...incearca la un psiholog

2 răspunsuri:
| Bessame a răspuns:

Visezi profund! roaga-te seara inainte de fiecare culcare

| DoubleS a răspuns:

Si mie mi se mai intampla... Dar nu iti face griji! Totul se rezuma la OBOSEALA. Seara, inainte de culcare, bea un pahar cu lapte cald, inchinati perna, si vei dormi perfect! fundita?