| Allys19 a întrebat:

Aseară am avut o întâmplare ciudata, m-am pus sa ma culc și după vreo 5-10 minute nu dormeam,dar nici mult nu mai aveam,deodată simt ca nu ma pot mișcă,simt ca vreau sa ma întorc pe partea cealaltă a patului dar nu puteam nici sa îmi misc degetele,era ciudat. După simteam ca și cum o forta încearcă sa ma ridice,și ma împingea, a durat ceva timp asta, după mi-am revenit conștientă de ce s-a întâmplat.Eram pe jumate dezvelită iar mâinile le aveam pe capul meu, in sus, întinse.E greu de explicat...ma tot gândesc la ce s-a întâmplat. Păreri?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate este paralizia in somn.

| Celcestietot a răspuns:

Parerea mea este ca intamplarea a fost adevarata. Cum multor oameni li s-a intamplat asta de-a lungul istoriei, putem trage concluzia ca fiintele nevazute exista. Daca fiintele nevazute exista, prin urmare si lumile create de catre Dumnezeu sunt adevarate, deci, Dumnezeu exista.

| Sofer a răspuns:

Un fenomen paranormal?

| Allys19 explică (pentru Sofer):

Așa pare, dar nu vreau sa cred asta

| Celcestietot a răspuns (pentru Allys19):

Acesta este adevarul pana la urma, trebuie sa il acceptam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exorcizarea lui Emily rose

| Bellegar a răspuns:

Paralizie in somn, citeste despre asta, si nu te mai panica atata, esti ok laughing