| Daria a întrebat:

Azi-noapte am visat ceva tare ciudat.Eram in camera mea cu prietena mea cea mai buna si ea mi-a dat sa probez niste rochii de mireasa. Apoi mi-a dat si una neagra. M-am imbracat cu ea si apoi apoi nu mai stiu ce s-a intamplat. straight face
Nu-s o persoana paranoica, sa cred in vise, dar visul asta parca m-a asperiat un pic.Nu inseamna nimic, asa-i?laughing

Răspuns Câştigător
| AlerimxD a răspuns:

Visele nu au de obicei nicio legătură cu realitatea.
Poate ai visat asta pentru că a făcut cu câteva zile în urmă ceva care te-a deranjat sau crezi că va face.
Dar dacă este prietena ta cea mai bună, probabil ar trebui să ignori visul.
Xoxo.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Si eu m-am visat mireasa stand pe streasina casei foarte suparata, dar nu mi s-a intamplat nimic rau.

| Zorr0 a răspuns:

Ai grija cu "prietena"...cred ca o sa certati sau ceva de genu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate da sau nu!