| anonim_4396 a întrebat:

Azi noapte am visat un batran foarte cunoscut cred ca l-am vazut in ceva film care tot imi explica ceva si in una din replicele lui a folosit acest "citat" Fiecare are propriul destin, fie rege fie cerșetor" laughing nu mi s-a mai intamplat si vorbesc destul de serios nu intleg cum de am uitat tot ce mi-a zis si acest lucru mi-l amintesc?
Oare de ce laughing nu stiti cui ii apartine acest citat? Am cautat peste tot nu am gasit nimic.
PS nu mai am auzit niciodata aceste cuvinte.

1 răspuns:
| anamimanonim a răspuns:

Poate ai citit vreo carte cu asa ceva... Cine stie? Eu cel putin, cand am auzit citatul asta, m-am gandit la cartea print si cersetor. Insa acolo nu era niciun batran...