| d3ny_2962 a întrebat:

Azi un baiat de la scoala care e frumos simi place m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si am zis ca da si dupa aia mi-a zis ca glumea si ca vrea sasi bata joc de mine si ca ii vine sa vomite cand ma vede si nu vreau sai zica intregii clase pentru ca ar fi chiar jenant ajutati-ma care zice primul ii dau fundita va rog! ajutati-maAAAAAAAAAA
fundita E a voastra dar care zice primul\a

Răspuns Câştigător
| kiss1 a răspuns:

Buna'
Eu cred ca nu are de ce s-ati fie rusine, pina la urma tu nu ai facut nimic rau, stai linistita, cei deshtepti te vor intselege, cei mai putin inteligenti si educati vor ride, tu sa-i lasi sa rida ca oricum alta treaba mai buna nu au de facut. Oricum, lasa-l pe acel baiat, se vede ca nu este sufletul tau pereche potrivit, sunt o multime de baieti in lumea asta care te-ar placea pe tine pentru ceea ce esti tu insati nu pentru ceea ce vrea el sa fii. Daca iti zice ca ii vine sa vomita cind te vede atunci inseamna ca el nu vede frumusetea ta naturala si interioara.Bafta si moooolt noroc. Te-am pupat.
Bye.

7 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Face misto iti zic euhappy

| whispersinthedark a răspuns:

Pooi akel baiat nu te merita si nu cred ca ar trebui sa'il bagi in seama...
iar daca va zice ceva colegilor tai cel mai bine ar fi sa negi totul!
sh sa zici ca habar na'i de ce vb
succes :d
fundita :d

| aquila_4553 a răspuns:

Poti sa ii zici ca aveai si tu nevoie de distractie si ca nu vroiai ceva serios. si daca e. fa-ti un id si pune-l in tot felul de situatii jenante.sa arati la mai multa lume in caz ca te face de ras...sau sa pui o prietena sa se imprieteneasca cu el. si apoi sa ii spuna ca totul a fost doar un pariu cu tine. dovedeste-i ca esti puternica si nu te lasa invinsa de asemenea oameni...stiu ca suna mai rautacios sfatul de mai sus. dar nu suport situatiile astea.

| CokoStar a răspuns:

Santaj, il santajezi.Inventezi o situatie jenanta cu el si-i spui ca daca le spune ce s-a intamplat cu voi atunci si tu le spui o situatie in care el s-a facut de ras reala sau inventata dar de care restul sa nu stie. Daca nu-l sperie ce-i spui asigurate ca le spui tu inaintea lui intamplarea ta care ai inventat-o atunci ei o sa creada ca a inventat povestea ca sa se apere si ai scapat.

| dedesh a răspuns:

Pai nu stiu ce sa iti zic.ar trebui sa fi mai atenta.chiar daca iti place asa mult de un baiat, nu trebuie sa ii spui din prima "da, vreau sa fiu cu tine". mai lasa-l sa fiarba putin. daca intr-adevar e interesat de tine, nu va renunta usorhappy

in ceea ce il priveste pe acest baiat, nu te lasa umilita de astfel de persoane, nu merita. daca are tupeul sa spuna altora de aceasta poveste, spune-i ca oricum ai raspuns la misto, pentru ca esti o fata ca lumea, care merita ceva mai bun decat un maimutoi ca el.nu-ti fie frica de el si nu te lasa intimidata.multa bafta!

| zhuzhu a răspuns:

Pai ce iti pot spune. spune-i si tu ca ai glumit si ca sa nu se credea cine stie ce frumusete pentru ca nu e.si tu poti sa faci ca el sa ii intorci pentru ca daca tu te lasi si te mai si superi rade mai mult de tine asa ca inchidei gura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi vine sa vomit cand vad cum scrii, asa ca il cred pe baiatul ala frumos de la tine de la scoala!
Pune mana pe carte ca esti sfertodocta!