| anonim_4396 a întrebat:

Ba, deci cum reusesc unii sa stranga 500+ like uri la poze, 500+ cereri de prietenie pe Facebook? eu nu reusesc sa trec o 100 de like uri la poze, uneori nici de 50 laughing), si nu-s urat in ***, oare de ce, dau funda daca e

4 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Trebuie să ai tu încredere în tine și să te apreciezi singur, nu să simți nevoia de apreciere din partea unora de pe Facebook care în viața de zi cu zi nici nu te salută, poate nici măcar nu te cunosc. Nici eu n-am multe like-uri pe Facebook(nici nu știu dacă am 50 la vreo poză) și nu cred că-s urâtă.

| anonim_4396 explică (pentru anamariarot):

Nu esti laughing))

| Ara997 a răspuns:

Maibine fa abdomene. pana la 500.

| Kimball a răspuns:

Dar cu ce te ajuta liku-rile alea? Eu nici macar n-am Facebook si imi e bine.