| anonim_4396 a întrebat:

ma cam roade curiozitatea, cum naiba au unii 500 de cereri de prietenie pe Facebook, 300 de like uri la poze, chiar si mai multe, 5000 de prieteni, eu primesc foarte rar o cerere de prietenie sau cv, putine like uri la poze etc, gen nu-s urat si am si poze misto laughing), sfaturi pliz

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mai depinde si cat interactionezi pe Facebook... daca intri rar si atunci cand intri stai si te uiti ce fac ceilalti, tu nici un like, nici un com nu apreciezi sau vizitezi pagini, pai esti ca si omul invizibil atunci ce pretentii mai poti avea? laughing

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Interactionez cu toata lumea man laughing)

| Iully23 a răspuns:

Sa stii ca sunt site-uri care ofera posibilitatea sa bage like-uri false pe Facebook sau mai multi prieteni.

| anonim_4396 explică (pentru Iully23):

Stiu dar nu vreau sa fiu, adica e prea trist laughing))))