| anonim_4396 a întrebat:

Deci din mai multe motive anul trecut am început să mă urăsc și așa am ajuns să mă tai pe maini. Profesorii au văzut și au dat la poliție, după la psiholog și am ieșit cu bine din toată asta. Directoarea din școală mea este și psiholog și ea acum după situația asta cu mine se comportă foarte urat, strigă și se uită urat, zice la toate clasa,, una se taie, deja ce va mai fi în clasa asta interesant" trebuie să mă simt prost pentru toate astea? Este okay ce face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inteleg ca ai facut chestiile astea deoarece erai tratat si de profesori si si de colegi destul de urat! Sfatul meu ar fi sa incerci sa te muti la o alta scoala si incepi de la 0! Cu siguranta te vei putea integra!

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

La morga? Greu de crezut.Iar psihologii trebuie sa aiba o conduita profesionala, nu sa se comporte asa mizerabil.

| marazx6 a răspuns (pentru dullcat):

Da la morga deoarece trebuia sa ma vad aun medic legist ca sa vadă cit de adînci au fost t@ieturile și cu ce au fost facute și cînd aproximativ ce pot zice,, Republica Moldova țara minunilor "

| Hyperion7 a răspuns:

Nici nu știu ce e mai trist...sad