| pamparam20 a întrebat:

Ba oamenii buni nu credeti ca ar trebui sa mai si raspundeti la intrebari nu doar sa puneti intrebari? e din ce in ce mai nasol ca apar miloioane de intrebari care nu au raspuns chiar si eu astept o gramada de timp pentru cateva raspunsurii cand la inceput aveam o gramada in cateva minute... daca vreti sa vi se raspunda la intrebari mai puneti mana fratilor si scrieti raspunsuri la altii

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

Yo una cand intru pe TPU pun intrebari cand am nevoie dar si raspund la intrebari 1. pentru ca imi place sa ajut oamnei, si sa le dau sfaturi, 2. ca sa nu ma plictisesc. Dar cand nu raspund, nu inseamna neaparat ca nu vreau, adica, acum 2 saptamani, am avut PC-ul virusat deeci nu am mai putut accesa aces site. Sper ca ai inteles, poate li s-a intamplat si altora asa, vreau doar sa spun ca nu-mi place ca lumea sa-mi raspun da numai mie, iar eu nimanui, nu-i frumos sad. fundita? big grin

2 răspunsuri:
| DeliaDaniela a răspuns:

De acord cu tine! happy

| Sandilau a răspuns:

Ok boss"a"