| anonim_4396 a întrebat:

Bă, știți că pe Facebook poți să îți pui facultatea, liceul etc.
La gen am spus că sunt neutră laughing. Vreau niște idei de rahat, dar care să fie și bune, în același timp... De obicei super sarcastică și am un stil propriu.
Îs fată și am 13 ani. Îmi este prea lene să mă uit dacă am greșeli de ortografie.

3 răspunsuri:
| Smetty a răspuns:

Ai putea pune la locul in care ai trait cosul de gunoi si poti adauga poze :3

| Smetty a răspuns:

La liceu ai putea pune Penitenciarul de maxima securitate Jilava

| Geo1117 a răspuns:

Lasa spatiu gol