| Eee_7625 a întrebat:

Baaii. sambata am meci ( handbal) si o sa vina foarte multe persoane sa ma vada si pe teren o sa am niste cunoscuti si imi este foarte fricaa! spuneti-mi si mie ce sa fac ca sa uit de emotii si sa dau tot ce am mai bun din mine. sa nu ma mai gandesc ca nu o sa fac nimci si o sa gresesc si o sa ma fac de ras. ce spune`ti voibatting eyelashes dau funda! multumescc! si astept multe raspunsuri!

3 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Nu te gandi la cei din jurul tau. Imagineaza-ti ca nu exista. Ca esti la un antrenament cu echipa. Concentreaza-te pe joc si va fi bine. Succes!

| Nero a răspuns:

Concentreaza-te pe joc si nu i lasa sa te intimideze... gandeste-te ca esti doar tu si mingea ignora-i pe ceilalti.
Cel mai important este sa in incredere in tine si vei vedea ca functioneaza [bafta] fundita?tongue

| Valy1106 a răspuns:

Sa fii atenta la joc fara sa te ganmdesti ca sunt cunoscuti deai tai in public si te gandesti numai la joc tot ce este in jurul tau ignora succes.