| BMWm6SPORT a întrebat:

Bai deci am mare nevoie de ajutor! Trebuie sa ma asculte profa de engleza.si eu pur si simplu sunt indragostit de ea...si cand ma asculta uit tot. si imi pierd mintile. Vreau sa lesin si nu stiu cum.va rog ziceti-mi cum sa fac. dau fundita sad...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, e greu cu indragosteala asta... Asteapta pana-ti trece! Iar cand te asculta, imagineaza-ti ca o ai in fata ta pe bunica, nu pe profesoara de engleza!winking Incearca sa te aduni si sa te controlezi! Nu spun, ca va fi usor, dar daca vrei cu adevarat, se poate. Succes!

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Uita-te in joshee hee, si imagineaza-ti ca in fata th este o alta profesoarahee hee

| Maria123 a răspuns:

De la emotii puternice poti sa lesini.

| MiHaI a răspuns:

Spune-i kati este rau si du-te sati revii iar apoi ii zici sate asculte din nou

| Ralucca a răspuns:

laughing... asta e noua laughing. Esti indragostit de profa ta de engleza? rolling on the floor... bine.pai laughing. Incearca sa nu te gandesti la ea.ca la straight face. persoana de care iti placewinking. Gandeste.te ca e o simpla profesoara care o sa.tzi dea 4 daca nu scoti nimic pe gura laughingwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai ghemuit 25 de secunde si ai sa lesini