| Dragoșșșș77 a întrebat:

Bai fete si baieti, am si eu o întrebare, se mai gasesc fete din alea loiale in generația asta proasta?

10 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Gasesti oameni de calitate in orice generatie, trebuie doar sa cauti si sa te insoteasca un gram de noroc.

| Hyperion7 a răspuns:

Da,dar vreau sa îți fac un mic reminder!
Atragi ceea ce ești! Deci, tu cum ești ca persoana?

| StoicAnalysis a răspuns:

E o vorba : "Cine se aseamana, se aduna". Nu e o insulta, ci doar o constatare. Tu daca esti un om ok si ai un set de valori bune, vei cauta inevitabil sa stai cu oamenii care au aceeasi gandire ca si tine. Daca in schimb umbli mereu cu oameni care sunt toxici, inseamna ca e la tine problema.

| timidu89 a răspuns:

Da, dar foarte greu. Ori sunt urate sau au 90-100 kg, poate si mai mult

| Felissa13Eden a răspuns:

Se gasesc, dar multi dintre voi sunt superficiali si fetele bune nu isi doresc asta

| LisaJulie a răspuns:

Bineînțeles dar din ce în ce mai rar

| MistarGoGu a răspuns:

4 - 5 La milion! Cum apare primul " Crai " cu Mertzan sau BeMeWeu o leaca mai nou si 5 foi × 100 €-uri in buzunar GASCA începe sa salveze ca un Saint Bernard si sa se tina dupa el! Zici ca sunt hipnotizate de " tigai " nemtesti si Euroi

| MistarGoGu a răspuns (pentru MistarGoGu):

Sa SALIVEZE ca un Saint Bernard

| bagunbluntmamprajit a răspuns:

Sunt multe fete loiale, dar trebuie să le cauți