| toxic_3876 a întrebat:

Bai fratilor! eu numa` suportlaughinggen. odata sunt tipa aia "nu-mi pasa de nimic si nimenioh go on" si odata."ce frumos a fost atunci " >8-si ma apuca nostalgialaughingvoi cum treceti peste zilele naspa? eu am incercat cu melodii chatterbox. da` nu mergeelaughingceva sfaturi. stiu eu:d

4 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

La mine merge cu melodii, ascult la maxim, tip prin casa, chiar ma descarc.happy
Melodii care functioneaza la mine:
Evanscence-Broken, Sweet sacrifice, Lithium, Everybody's Fool, Going under...
Linkin Park-Crawling(de fapt orice melodie a trupei)

| Christinne a răspuns:

Uhm. Eu trec mereu prin asa ceva, si cred ca toti trecem mai devreme sau mai tarziu. Si asta se combate prin ffff multa comunicare cu cei din jurul tauhappy Succes

| toxic_3876 explică:

@smileyface.pfflaughingcu melodia m.ai super-ajutatlaughing

| smileyface a răspuns:

Numai timpul. care trece foarte greu, dar trece. Important e sa inveti ceva din asta, iar data viitoare sa te gandesti bine inainte sa te arunci cu capul inainte :)
Si ca sa intrii in nostalgie si mai mult asculta:
http://www.peteava.ro/id-488201/catalin-josan-intre-noi