| DSGline a întrebat:

Buna Seara TPU! Nu stiu cum sa incep. Acum 1 an si ceva am fost cu o fata totul a fost frumos bla bla bla. 5 luni cand deodata mi-a zis ca nu mai vrea ca relatia noastra sa continue. Problema e cand ma apuca nostalgia si nu prea pot sa scap de ea... Ceva sfaturi? Va multumesc!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu mai vrea...asta e, poate a pus ochii pe altul, oricum nu iti pierde speranta si incearca sa o recuceresti

| Alice789 a răspuns:

Cred ca e o problema de comunicare, daca ea "brusc" a zis c nu mai vrea sa continue relatia asta.

cred ca ar trebui sa iesi cu ea si sa vorbiti fata in fata, sa vezi de ce s-a intamplat asta: daca ai gresit tu cu ceva sau daca a aparut altcineva in peisaj. In caz ca ai gresit tu, cere-ti scuze si revanseaza-te cumva, iar daca a aparut altcineva, resemneaza-te, iesi afara, cunoaste oameni noi si treci peste.

| DSGline explică (pentru Alice789):

Ehh. nu am aparut nimeni si nici nu am gresit cu nimic pur si simplu... s-a dus.

| xXxMurteristxXx a răspuns:

Du-te la ea si zii ca vrei sa fi intro relatie cu ea si ca iti pare rau ca ai gresi cu ceva