| cristianorudi7 a întrebat:

TPU imi tr mailuri de fiecare data cand am un rasp castigator, cand unu/una imi cere prietenia si imi spune sa aleg rasp castigator.km pot sa opresc aceste mailuri, adica sa nu mai mi le tr saitu? si da, am dat si in stg la notificari si am bifat ala cu nu doresc bl bla bla.deci care e problema? fundyxxx

3 răspunsuri:
| cristianorudi7 explică:

Am dat la amandoua. si ce trebuie sa se intample?

| BLG a răspuns:

Cand primesti un astfel de email sub el o sa gasesti:
* Daca doresti sa nu mai primesti astfel de notificari atunci cand oricare dintre prietenii tai posteaza intrebari noi pe TPU.ro, click aici.
* Daca doresti sa nu mai primesti notificari atunci cand acest utilizator posteaza intrebari pe TPU.ro, click aici.
si dai click acolo si gatabig grinbig grin
sper ca te am ajutat:*:*

| Kristen_3393 a răspuns:

Pai dai pe la editare profil, sau editare date logare big grin
fundita?hee hee