| Daiana90 a întrebat:

Baiatul acela de care va spuneam ca am vorbit vreo 3 ore pe mess nu intra sa vorbeasca cu mine.Atat ce am intrat eu atunci si gata.Imi dadea senzatia ca ii face placere sa vorbim deoarece cand nu ziceam nimic cateva minute imi zicea sa mai zic ceva si tot asa.Si am vorbit destul de mult dar de atunci au trecut zile si el nu intra deloc pe mine...nu pot sa intru inca odata, poate zice ca il bat la cap, sau il enervez.Nu inteleg de ce nu intra sa vorbim? Credeti ca are rost sa mai insist? Nu o sa par cicalitoare din moment ce tot eu intru pe el.ca vad ca daca eu nu intru.pauzastraight face. Probleme e ca nu stiu ce crede, ca daca as stii, as stii cum sa procedez. Voi ce spuneti?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca are nici un rost sa mai insisti. Am vorbit si eu asa cu fete si vorbeam ore intregi pe zi si apoi pauza totala. Probabil are el un motiv intemeiat altfel te cauta.

| OanaG a răspuns:

Poate ca ti-a dat ignorebig grin de nu mai intra!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Poate nu il mai lasa parintii la calculator?

| Maia a răspuns:

Pai tu l-ai bagat in seama, acum e de datoria lui sa o faca, daca nu te baga in seama asta e! Sau poti sa trimiti un mass legat de ceva ce-ai vorbit(eu stiu muzica sau un film etc.) cu el. Poate asa se baga in seama, daca nici asa nu merge, e clar ca nu vrea sa vorbeasca happy! Si sincer nu prea cred ca-i facea placere pentru ca daca-i facea placere zicea si el ceva, adica se arata interesat, dar el iti zicea doar "mai zi ceva" ceea ce ma duce cu gandul ca el se plictisea si nu avea cu cine sa vorbeasca!

| rey a răspuns:

Pai nu cred ca te adora poate vrea doar o aventura sau un himen rupt la colectie, dar poate ca vrea sa vada daca-i dai tu atentie sa nu creada ca te streseaza.
Nu cred ca-l stresezi.
Ai luat in calcul ca poate ii place de altcineva sau e cu altcineva?
Succes.

| Daiana90 explică:

Referitor la intrebarea ta "tha marker" e acelasi baiathappy

| hiphopbeatz a răspuns:

Lasa messul.rezolvati problemele face to face.cheama-l la un suc ceva.suna-l numai mess exista pe tot globul asta?

pace!

| VladyCristian a răspuns:

Salut. Daca te place - accepta ca nu poti intra. Poate a avut atunci chef de discutie. Incearca sa nu mai simpatizezi orice baiat pe care nu-l cunosti bine. Cu baiatul despre care am vorbit data trecuta, cum a ramas? happy