| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Băiatul de care imi place e intr-o relație cu o fata care imi e prietena foarte buna

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine. Respectă asta și nu te băga.

4 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Nu pricep care-i întrebarea, dar să presupun.
Dacă ei sunt împreună, nu le strica relația pentru că nici ție, la rândul tău, nu ți-ar plăcea să ți se întâmple asta. Și mie mi s-a întâmplat, dar am renunțat la dragostea pentru acel băiat (în timp nu mai mi-a plăcut de el). Dacă nu poți face asta, așteaptă să se despartă, dar o să fie nașpa să fii cu fostul celei mai bune prietene. Gen folosești jucăria stricată a unui prieten.
O seară plăcută!

| Rainmaker a răspuns:

Baieti de care sa-ti placa poti gasi mai des.Prietene foarte bune, mai rar.Respecta-le relatia si reorienteaza-te!

| SarmalutaPuternica a răspuns:

Daca acea fata stie ca tu il placi ca daca ti-e prietea i-ai zis asta banuiesc cu toate astea nu ti-e prietena pentru ca ti l-a furat desi stie ca tu il placi ea s-a combinat cu el oare n-are bun simt? Macar din respect pentru prietenia voastra.

| luky2 a răspuns:

E o stire asta sau ce? cati ani ai? 10? laughing