| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati face daca cea mai buna prietena se da la baiatul de care va place?

4 răspunsuri:
| cristina_3322 a răspuns:

Aia cu siguranta nu ti-e cea mai buna prietena, in cazul in care stie ca il placi. Daca tie prietena renunta, si tu daca ii esti prietena renunti.

Răspuns utilizator avertizat
| AshliyEliza96 a răspuns:

As renunta la prietenia cu ea. si daca esti razbunatoare, fa-o sa sufere un pic si zii ca ai auzit de la el ca nu o place si ca ar vrea sa-i dea papucii. mai baga si tu cate ceva si va merge, sa speram! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii dai una zdravana peste fata, o scuipi in ochi, si o faci zdreanta. Asta meritabatting eyelashes