| Chocolattex3 a întrebat:

Baiatul pe care il plac de acum 2 ani mi-a spus azi cand am plecat din parc ca ma place tot de 2 ani( adica de cand ne-am intalnit prima oara). as vrea sa il intreb daca ar vrea sa fie cu mine...cum sa il intreb? stiu ca e sincer

Răspuns Câştigător
| funxoxo a răspuns:

Incearca sa nu il intrebi, sa-l faci pe el sa te intrebe. Poti sa-l inviti undeva dar nu sa ii spui hai sa mergem la o intalnire ci ceva mai discret gen:esti liber____poate mergem____.