| victoriasss a întrebat:

Baieti am nevoie de ajutorul vostru. spuneti-mi va rog niste indicii dupa care fetele ar trebui sa inteleaga ca intr-adevar tineti la ele si aveti un comportament serios. Si invers cind nu vreti nimic serios?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand, un baiat care tine la tine, iti demonstreaza prinfapte ca te iubeste. nu doar pri vorbe.

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Asta depinde de la baiat la baiat cum se manifesta in momentul in care simtim ceva fiecare se manifesta in felul lui

| denisa_2911 a răspuns:

Buna intrebarea. Abia astept raspunsurile baietilorhappy. Pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Privirea probabil e un aspect interesant de urmarit. Faptul ca te priveste in ochi poate fi un indiciu ca e baiat "serios", desi mai sunt si falsi ca mine care te privesc in ochi si se gandesc la tzatze...acuma na... laughing