| Goddessss a întrebat:

Băieți, care sunt trăsăturile de caracter care fac instant o fata, atrăgătoare, de treaba si pe care o considerați " aleasa"?
Mai pe scurt, ce va place cel mai mult la o fata si apreciați mult moral? Ce va atrage?
Felul cum vorbește, comporta, feminitatea etc.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multe au un rulaj destul de mare in km, decat sa nimeresc una cu km dati inapoi mai bine evit. Nu vezi ca noi ca oameni mintim, ca sa ne atingem interesele ne folosim de minciuna. Pe mine nu ma avantajeaza cu nimic sa mint dar la cat de multe jigodii se afla afara prefer sa le mint ca na, asa ne-a transformat societatea asta scarbita de respect. Un animal precum cainele e cel mai bun partener in viata omului, ma mir cum de il intelege cand vorbeste cu el

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să vrea cu mine.

| Celcestietot a răspuns:

Să aflu persoana ei (interioară) în totalitate, mai înainte de toate, de preferat, și să lăsăm superficialitatea de-o parte, că dacă emana energie pozitivă, doar tu o percepi și poate fi altfel față de cum se prezintă, la fel cum am dat de o curva de pe TPU mai demult. La superficialitate mă refer.

| Nemessys a răspuns:

Sa aiba un caracter puternic.
Adica sa aiba un strop de,, barbatie" in ea. Nu ma refer la tupeu de ala nesimtit si fite de tip,, pe mine nu ma poate atinge nimeni"ci ma refer sa nu fie ca o copila negativista, superstitioasa si super sensibila.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu pot spune ca prefer un singur tip de femei asa cum nu poti spune ca preferi decat un singur fel de mancare.
Depinde de fiecare, eu prefer sa fie inalta, frumoasa, hotărâtă, stabila emotional si cam atat sau poate sa fie si mai scunda sau mai sensibila la suflet important e sa fiu eu bine cu ea si invers.

| zilog a răspuns:

Să fie atrăgătoare dulce drăguță
să îti dea senzația că are multă duclceață în locul secret pe care ai putea în mod real să ajungi să o deguști
și să începi să salivezi doar când o vezi ca și corop ca și imagine DAR IMPORTANT ESTE ȘI CUM VORBEȘTE
SĂ NU VORBECĂ CA SI UNA CARE CAUTĂ PRIN CONTANĂRE PE LÂNGĂ BLOCURI ȘI CARE ASCULTĂ TOATĂ ZIUA NUMA MANELE
HĂOLEU MĂMICULE MAMĂ
CHIPAROSULE FRUMOSULE MUSTAȚA TA PANA CORBULUI sau mai grav de atât

Cu cât este mai cultă cu atât atrage si mai tare
cu cât are si facutate de psihologie dar ea este avocat acum atrage si mai tare

Dar acum hai să revenim la fizic

https://www.youtube.com/watch?v=l58-AXYliCc

DEPINDE DACĂ O VREI PENTRU O NOAPTE SAU PENTRU TOT RESTUL VIETII

PT CĂ PT O NOAPTE VREI O FATA CARE SĂ ȘTIE MESERIE și pentru tot restul vietii vrei o fată pe care șă o înveți tu meserie

de exemplu cum este fata asta blondă care cântă în melodia asta
https://www.youtube.com/watch?v=lIT-r8z-dbg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie desteapta, sa ii placa sa citeasca neaparat!

| StefanChriss a răspuns:

Imi place o femeie sigura pe ea, care sa isi poata rezolva problemele singura, daca este necesar, care sa nu fie dependenta mereu de ajutorul meu in aproape tot ceea ce intreprinde. Una careia sa ii pot cere un sfat daca am nevoie si sa am incredere ca va fi unul bun. O femeie care sa imi insufle siguranta, cu o atitudine pozitiva si alaturi de care sa am senzatia ca nu exista nimic ce nu pot/putem face. Una care sa stie sa iubeasca, dar fara sa fie agresiva in relatie, posesiva sau exagerat de geloasa, care sa-mi respecte intimitatea si sa-mi ofere spatiu atunci cand vede ca am nevoie de asta. Sa fie feminina atunci cand este cazul, sa se aranjeze cat sa arate bine, dar nu exagerat si sa nu fie puerila. Nu-mi place genul de femeie dupa care trebuie sa stai sa ii faci 500 de poze intr-o excursie si sa ratezi momentul in sine. Sa fie o persoana cu ceva experienta de viata, astfel incat sa aiba o anumita eleganta in felul in care se comporta si vorbeste, mai ales "in societate"..Sa aiba profunzimea necesara sa stie sa traiasca momentul si sa se bucure de el, alaturi de mine.