| lauraaaaaaaa33 a întrebat:

Ce apreciati la o fata? Ce va impresioneaza la o fata? Ce va atrage la o fata? Ce va face sa fiti innebuniti dupa o fata? Pentru baieti bine inteles

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Pai ar fi cam asa:
Apreciez sinceritatea, inteligenta, sensibilitatea

Ne atrage fizicul, felul sau de a fi, inteligenta *in special fizicul*
Innebunit? Nu am fost asa in viata mea...probabil ca as fi daca as gasi pe cineva care indeplineste toate cerintele de mai sus.
Bafta!

| doarunoarecare7771 a răspuns:

La prima vedere, aspectul fizic sufletul mai încolo asta cred că le place la toti

Gandire, sinceritate puncte comune, să ai despre ce vorbi cu ea
Inebunesti după ea daca are tot ce îţi place la un loc

| Ducbuc90 a răspuns:

Sa fie atragatoare dar nu in sensul vulgar....sa rada sa fie pozitiva si sa aiba un pic de cultura generala.iar imbracamintea sa o defineasca sa aiba un stil feminitate si sa fie spontana si sincera