| shippuden a întrebat:

Ce le place cel mai mult fetelor la baieti, adica aspectul fizic sau felul de a te comporta?

Răspuns Câştigător
| raluca01 a răspuns:

Pai...depinde.Sunt fete care judeca baietii dupa felul dupa care arata si asta nu e bune deloc(am ptit sa intalnesc un baiat super dragut care mi-a plcut,dar dupa c am inceput sa il cunosc am aflat ca era genul de smecheras,cu mistouri)am cunoscut baieti care nu erau foarte draguti dar macar stiau sa se comporte,si unele fete ii apreciau pentru asta,si genul iubitului meu actual care e dragut,simpatic, stie sa ma asculte, m-a mintit decat o data si a promis ca nu o s-o mai faca.Sincer eu prefer ultimul tip...dar sunt mai greu de gasit.

9 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Sincer prima data e impactul vizual si abia dupa felul tau de a fi.

| ContesaSiContele a răspuns:

Degeaba poate avea o persoana aspect fizic frumos daca se comporta ca un dobitoc.
la aspect fizic poti lucra dar la comportament tind sa cred ca unii chiar nu se pot corecta.
cat un baiat stie sa le combine pe astea doua e ok.
nu trebuie sa uiti sa te ingrijesti dar nici sa devina o obsesie.
eu tind sa cred ca este bine sa le ai pe amandoua, nimeni nu este perfect.

| FucktheSystem a răspuns:

Pe mine mă interesează ambele, nu vreau nici un tip cu aspect gay nici un prost.

| devilmilan a răspuns:

Depinde de fata unele prefera fizicul altele felul sau de a fii happy

| VladDanyel a răspuns:

felul de a fii

| Danyzorrr a răspuns:

In primul rand aspectul fizic(deoarece nici o fata nu vrea un,,capcaun" langa ea,doreste sa mearga cu capul pe sus oriunde stiind ca nu se face de rusine cu baiatul respectiv), si desigur conteaza mult si felul de a te comporta, daca o fata o sa vada ca esti dragut cu toata lumea, nu vorbesti precum un porc, si ca sti sa o asculti o sa te iubeasca asa cum esti!

| ionutzzzz3864 a răspuns:

Mda poti sa fi si Casa Nova daca te comporti ca un dobitoc fata o sa-ti traga o palma sa nu te vezi.

| larysa_1585 a răspuns:

Deci procedeu e mai usor decat crezi...baiatul, dupa mine, trebuie sa fie macar un picutz tragutz si sa se poarte bine cu fata.atunci fata se indragosteste de el sigur.mai ales, daca, cum am zis e dragut. ma rog deci esentialu e sa fie de treaba...cu frumusetzea mai se lucreaza da care e nesimtit asa ramanewinking succes k, daca ai pus intrebarea asta vrei sa cuceresti o fata