| anonim_4396 a întrebat:

Baieti ce ati alege dintre o fata mai cu fite dar care are forme si etc ( intelegeti voi ) sau una care e mai uratica dar are caracter ( amuzanta, isteata ) FUNDA pentru raspunsul care m-a convins

Răspuns Câştigător
| necrohead666 a răspuns:

Pai depinde si de caracterul tau. daca te intreseaza formele... (cu toate ca nu vad ceva serios cu ea) iar daca te intreseaza ceva doar pentru tine...alege a doua varianta. eu unul as alege pe aceea cu caracter. mai bine ceva doar al meu decat sa am una pe care sa o inpart cu inca 100

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciuna din ele. Am motivele mele si nu vreau sa le mai public.

| Liviu a răspuns:

Fara sa discut pe cea mai 'uratica' nu face 2 lei formele, prefer ceva cu care sa nu imi fie rusine sa ies pe strada, sa imi aud soapte gen " Uite-l ba si pe ala, sta cu curva aia " sau altelehappy
Prefer o femeie de casa.
Sau sa fiu mai exact... sa pun puncti pe ' i '
Prefer o doamna in societate si o adevarata cur*a in pat happy.

| Vladuthz a răspuns:

Ambele, cea cu forme pentru pat, iar cea uratica pentru a mai schimba o vorba cu ea.

| Oana92 a răspuns:

Depinde de ce vrei de la ea: sex, nervi si o relatie pasagera-cea cu fite, o relatie serioasa, bazata pe respect-cea uratica. Problema e in felul urmator, daca tu o vezi uratica las-o balta si nu-ti bate joc de ea, daca ai avea cu adevarat sentimente pentru ea nu ai mai vedea ca e uratica.

| Vix999 a răspuns:

Pai ...depinde ce vrei...le cunosti la fel de bine pe amandoua? Esti sigur ca cu cea mai frumusica nu ai ce discuta? Pentru ca sunt cazuri in care la prima vedere o fata poate parea fitoasa dar asta e doar un mecanism de autoaparare happy Parerea mea e ca atunci cand incepi o relatie ar trebui sa fii multumit de tot : si de interior si de exterior. Daca cea uratica nu te atrage vor aparea probleme pentru ca ea nu isi prea poate schimba infatisarea. Pe de alta parte cea cu forme isi poate modifica personalitatea. Stiu ca o sa spuneti ca vai un om nu se poate schimba.Ok, in lucrurile esentiale nu prea, dar caracterul nostru se schimba constant in functie de cei cu care interactionamwinking Iar faza cu vai hai sa promovam pe cea mai uratica ca sa nu parem nu stiu cum e o aberatie. Eu zic sa le cunosti mai bine pe amandoua (prin conversatii particulare). S-ar putea sa fii surprins si de una si de cealalta happy

| Cleopa a răspuns (pentru Vix999):

Ai mare dreptate vix999. dar totusi, faza cu cea uratica...atunci cand iti place de cineva, oricat de urat ar fi pentru tine e foarte frumos, asa ca terbuie sa o alegi pe cea care chiar iti atrage atentia

| Vix999 a răspuns (pentru Cleopa):

Cleopa, din punctul LUI de vedere e uratica nu din al meu. Urmarind logica ta (care e una foarte sanatoasa si normala) daca el NU o vede frumoasa inseamna ca NU o place atat de mult, nu? Si tocmai pentru ca nu o place pe nici una in mod deosebit ar trebui sa nu se grabeasca. Poate de cea uratica ii e drag si ii place sa petreaca timp cu ea dar se poate trezi ca de fapt o place ca prietena, ca si prezenta.

| Cleopa a răspuns (pentru Vix999):

Am inteles ca din punctul lui de vedere e uratica, eu te-am aprobat pe tine, iar apoi am scris pentru elwinking; oricum mi-am dat seama ca el nu place de fapt pe niciuna, sau poate le place pe amandoua si vrea sa combine frumusetea uneia cu caracterul celeilalte- lucru imposibil; daca ar fi sa ma iau dupa intrebarea ce a pus-o cu siguranta nu are mai mult de 16 ani, asa ca nu trebuie sa-si faca griji de pe acum ce sa aleaga; la un moment dat se va indragosti cu adevarat si nu va mai conta ce defecte prezente la ea nu ii plac lui.

| Vix999 a răspuns (pentru Cleopa):

Eu sunt de acord cu tine dar nah...imi aduc si eu aminte cand eram mica si imi placea de cate unu, mi se parea asa important atunci.Acum ma bufneste un ras isteric laughing)) Oricum ai dreptate...si eu cred ca nu place pe niciuna

| DbhaiiW a răspuns:

Parerea mea? Alege-o pe cea uratica si nu pe cea cu forme, dar daca intr-adevar aveai sentimente pentru ea nu ai mai numi`o " uratica " ` Depinde de sentimentele tale pentru aman2 ` eu zic ca thinking nu stiu, caracterul conteaza ` ce estii tuu!` nu ce vor alti sa fi, mai bine ai carcater si nu ai " forme "! happy Parerea meaa!happy Acum e alegerea ta, dar NICIODATA nu judeca sau sa iti faci parerea despre fete dupa cum arata, cunoastele si dupa vezi cu adevarat care e mai potrivitaa!happy

Funda!:*

| Daniel_Georgescu_1989 a răspuns:

Ia-o pe aia mai uratica, daca te intelegi bine cu ea ce mai conteaza.
cu aia buna iti zic din propria experienta, aia buna e decat pe interese, nu stiu daca te-ai mai intelege cu aia buna dupa cateva luni, pe cand aia mai uratica, comunicativa, desteapta, e de alt nivel, poti sa vorbeste ceva cu ea, daca vrei doar pentru tavaleala iti dau numerele lorhappy, dai banu si o tavalestibig grin