| notsurewhoiam a întrebat:

>>>Baietii::: ce ati alege intre o fata frumoasa destul de treaba dar fara forme si o fata uratica dar cu forme cam >>>curva:::?

11 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Nu`s baiat, dar pot sa spun ce vad zilnic. Baietii aleg fete cu forme "curva", pentru ca alea cad mai usor la pat. Nu toate da` majoritatea... Si saracele fete dragute si de treaba, mai drepte la corp...alea daca au noroc si se indragosteste cineva de ele, sunt alese.Sau desigur daca au destul tupeu incat sa-i abordeze ele pe tipi.

| Andrei_3923 a răspuns:

Pai eu as alege fata frumoasa destul de treaba, cu forme laughing
big grin

| notsurewhoiam explică:

Majoritate prima varianta...inseamna ca stiti cevalaughing

| fdd_7221 a răspuns:

A 2 variantatongue

| fdd_7221 a răspuns:

A 2 varianta

Răspuns utilizator avertizat
| addyy17 a răspuns:

Normal ca pe cea frumoasa si fara forme si daca e si de treaba e si mai bine.

| Ciprian_5075 a răspuns:

Curvasmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna happy

| rooxy01 a răspuns:

Nu-s baiat dar cred ca a doua varianta. baieti pentru prima varianta nu prea mai exista

| Mafiotu_9567 a răspuns:

Depinde de tinelaughinglaughing. Yo as luao p aia d treaba. ``Ca pe Curva nu ai cum sa o faci femeie de casa``