| Nobodyy a întrebat:

(Baieti) Ce gen de fete va plac? happy Adica o descriere completa. (Aspect/Personalitate/Hobby-uri).

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Păi. Prefer o fată cât mai naturală, cât mai normală. Copilăroasă, drăguță, cuminte. cam așa ceva. Nu îmi plac fetele șmechere, de cartier, care se machiază excesiv fără să aibă nevoie, care fumează, înjură, beau etc.

Este foarte important pentru mine să fie deșteaptă, cultă, să știe pe ce lume trăiește. Nu m-aș cupla cu o incultă indiferent cât de bine ar arăta.

Hobby-uri. Cât mai normale. Cum am zis, nu fumat, nu băutură, nu viață de cartier, nu șmecherie. În rest nu prea îmi pasă. Mi-ar plăcea enorm să fie rockeriță, dar e ceva opțional ca să zic așa.

Aspect? Păr lung, șatenă sau brunetă, ochi căprui etc.

Oricum, esențialul este să fie cât mai naturală, frumoasă, inteligentă...

Baftă

2 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Sincer in principal:
-Sa nu fie curva.
-Sa nu fie piti.
Aceste caracteristici cuprind intr-un fel sau altul atat aspectul moral cat si fizic.

| Ionica9119 a răspuns:

In niciun caz sa nu fie ca mine sau sa fi facut greselile pe care le'am facut eu. In primul rand ar trebui sa aiba un coeficient de inteligenta mult mai mare decat varsta ei [eu am 18, iar ea ar trebui sa fie mai mica fata de mine]. Dupa, daca ar fi cuminte, ar avea ochii caprui, parul ondulat si ar arata cat de cat bine, ar fi excelent. Dar intai sa ma inteleg cu ea ca altfel, toate sunt in zadar.