| Larisa999 a întrebat:

Baieti... ati putea vreodata sa iesiti cu o fata nu asa de frumoasa ca fosta?

7 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Eu nu as coborî standardele. am facut un calcul si aproximez ca o sa ajung in 2-3 ani la christian bale, daca totul merge bine.

| harciog a răspuns:

Fiecare om are farmecul lui si daca nu-l gasesti la ea nu inseamna ca nu-l are.Inseamna ca ai iubit-o prea mult pe fosta si inca mai tii la ea.

| anonimussssssss a răspuns:

Pui intrebarea asta pentru ca tu vrei sa iesi cu un baiat dar nu esti asa de draguta ca fosta lui.este?

| Vlad93 a răspuns:

Nu conteaza cat de frumoasa sau urata e acea persoana

| price a răspuns:

Uneori nu faci diferenta, si daca o faci si esti indragostit de ea nu mai conteaza, insa sincer nu, adica depinde cu cat mai urata...eu gasesc in multe pers lucruri bune, XXI. frumusetea kipului este o podoaba fragila, o floare trecatoare stralucire de o clipa efemera prin trecerea timpului nestatornic dar in schimb putem pastra frumusetea interioara blanda a sufletului vraja ce poate fi nemuritoare prin iubire si bunatate …bine asta este mentalitatea mea:*

| MadalinaDaiana a răspuns:

Nu sunt baiat ...si mersi lui dumnezeuhee hee(nu am nimic impotriva )
Dar daca ar fi sa ies cu un baiat nu asa frumos ca fostul as iesi in primul rand conteaza si caracterul degeaba esti extrem de frumos daca esti nesimtit si fara pic de bun simtwinking

| Larisa999 explică:

Bine mai baieti dar cand iubiti o fata nu ar trebui sa va pese ce zic altii nu? Adica daca ea ar sti ca va pasa ce zic altii s-ar simtii prost sad Si nu. Nu pun intrebarea pentru ca vreau sa ies cu un baiat iar fosta lui prietena e mai faina decat mine happy Eu sunt frumoasa in felu meu, nu ma cred regina frumusetii si nici nu vreau sa fiu asa ceva big grin!