| lauraaaaaaaa33 a întrebat:

BAIETI! Ce miscari/gesturi ale fetelor va plac/impresioneaza? lasa.ti chestiile gen "nu conteaza sa fie ea insasi" sau alte nebunii,doar raspundeti.mi la intrebare va rog,deci ce gesturi ale fetelor va impresioneaza,adica gen vi se "inmoaie genunchii" cand vedeti o fata facand o anumita miscare,un anumit gest(gest poate sa insemne si o miscare a fetei nu numai a mainilor/corpului).
Si in afara de asta,ce va place cel mai mult la fata/capul laughing) unei fete,zambetul,ochii,nasul,parul,buzele, gatul sau alte chestii? cerceii..alte nebunii,si la corp? va uitati la kungimea picioarelor? la marimea labei piciorului?(nu cred ca intereseaza pe cineva asta de fapt) la talie, solduri? maini..bust..spate..palme,degete..raspundeti.mi fix la intrebarile puse va rog! sper sa fi citit cineva asta...

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu exista un singur gest. Eu am avut o prietena care stia sa imi arate cat de mult tine la mine si cat de mult ma place fara sa fie exagerata. Ma atingea usor pentru o clipa, daca nu era alaturi de mine schimbam cate o privire, se lumina la fata cand ma vedea, in intimitate imi intra mereu cu mainile pe sub tricou si ma mangaia. Dar pana acolo au fost niste lucruri pe care mi le-a spus si care m-au facut sa o accept complet si sa am incredere in ea.

| pufulescu a răspuns:

Gest : cand face cu ochiul, daca chiar pune ceva talent in actul acesta. Plus vocea, nu stiu de ce dar o voce putin ragusita sau groasa la o fata imi atrage atentia.
La corp, sa nu fie slabanoaga in sensul rau al cuvantului adica sa se vada oasele iesind prin piele, chiar daca are greutatea ideala. La fata, trasaturile sa fie pline, mai ales buzele. Fata nu prea conteaza, nu toata lumea e fotomodel. Picioare luuungi, da, cat mai lungi.