| CreatzaBắ a întrebat:

Fetelor, imi spuneti va rog si mie cum imi pot afla marimea la bust, solduri si talie? va rog.

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Te masori cu asa ceva http://fl1.shopmania.org/......663921.jpg peste sani, in soludri si in talia

Elianna
| Elianna a răspuns:

Se masoara cu un metru de croitorie dimensiunile peste bust, in talie si pe cea mai mare circumferinta a soldurilor. Masurarea trebuie sa se faca lejer, nu strans.

| RoxAnana a răspuns:

La fel ca toata lumea...cu centimetrullaughingrolling on the floor

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Este un proces foarte comlicat.
se ia un centimetru de croitorie in mana, se infsoara in jurul taliei/bustului/soldului si se vede cati centrimeti indica centimetrul big grin

| stefs a răspuns:

Ai incercat sa te masori cu un centimetru?