| mary4567 a întrebat:

Baieti, ce parere aveti de fetele care sunt clasa a9a sau a10 si nu au avut nici un prieten. P. s ce fete va plac mai mult? Alea care sunt mai cumintele si mai si invata sau alea care chiulesc si fumeaza?

3 răspunsuri:
| chibiusa a răspuns:

Nu ineleg care-i chestia cu "fetele cuminti" si cele care "chiulesc si fumeaza"?
chiar ma intriga.
nu poate o fata sa fie putin din fiecare? sa o intereseze situatia ei scolara, sa se straduiasca dar totusi sa si chiuleasca atunci cand are chef?
ce e rau in asta?

sau crezi ca daca stai ca ologul in banca si ai ochii atintiti in caiet/carte rezolvi ceva? NU cred...
sau pardon, asa ajungi colega invizibila

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Cumintele nu vagaboante sa se calareasca cu unu si cu altu'

| mary4567 explică:

Cand am zis ca chiulesc si fumeaza ma referam la fetele care chiulesc cam mereu si nu prea sunt interesate de scoala...si sa fim seriosi...majoritatea fetelor de la liceu mai chiulesc din cand in cand(unele prea des)