| private09love a întrebat:

Buna!

Ce parere aveti despre fetele care fumeaza? Va plac astfel de fete?
Sau credeti ca fetele care atunci cand merg undeva nu fumeaza si nu beau nu stiu sa se distreze?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Nu am nici o parere. Fiecare este liber la propriul lui albitraj. Nu poti condamna o persoana sau judeca dupa faptul ca fumeaza. Fumatul este un viciu, care apoi se transforma in obisnuinta. Acuma depinde de baiat. Dca si el fumeaza, nu este o problema. Daca nu fumeaza, este grav. Datorita acestui obicei, mai devreme sau mai tarziu, vor avea certuri mari. Inevitabil. Legat de distractie, fiecare cu apucaturile lui sau a iei.La fel de bine te poti distra, si daca nu bei. Bautura, te face mai indraznet, mai tupeist, si cred ca datorita acestui fapt, multi tineri iau calea alcolului. Trebuie sa recunosc ca sunt antialcolic si anti tutun, dar, respect dorintele altora, chit ca nu sunt de acord cu ele. Pa!

6 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Nu inteleg faza cu fumatul, din moment ce sunt nefumator.In privinta consumului de alcol e Ok, atat timp cat nu treci de la distractie la destrabalare.Cred ca sunt fete cu care poti sa petreci o noapte in discoteca, club, le imbeti sa le poti fu. e si atat.pa

| dede_4428 a răspuns:

Heibatting eyelashes
Ele sunt doar niste fete fara viitor care isi strica viata fara rot oh go on Daca mergi undeva si fumezi sau nu bei nu inseamna ca nu stii sa te distrezi oh go on
saluthappy

| Băăă a răspuns:

Stii ce cred eu ca sunt alea? CURVE!

| Alex08062018 a răspuns:

Țigările, pe lângă faptul că sunt extrem de dăunătoare sănătății, sunt și foarte scumpe, plus că miroși tot timpul a fum. Mai ales în cazul unei fete mi se pare ceva respingător...

| Marcus99 a răspuns:

Mie unul nu

| Andrei226035 a răspuns:

Mie unul nu imi plac