| RedCookyeeee a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care fumeaza?

Răspuns Câştigător
| kRedhead a răspuns:

Si eu fumez, dar am si prietene care fumeaza. Nu stiu, noi suntem diferite fata de restul...noi nu fumam pentru ca asa e "cool", noi pur si simpu avem niste probleme si fumatul ne calmeaza...
Despre pipitele care merg in cafenele, isi fac selfiuri nonstop, isi comanda un frappe si ii aprind o tigara doar sa fie "la moda" am o parere proasta... mai ales ca incep sa ne cam populeze tara.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu nu am o părere bună despre nimeni care fumeză mai ales când văd o fată cu țigara în mână... până la urmă e viața lor din partea mea să facă ce anume doresc...

| Dariusuu a răspuns:

Cât timp nu trag pe nas e ok. Bine, aproape OK

| RedCookyeeee explică (pentru Dariusuu):

Ma refer la genu' acela de fete care merg in localuri, cafenele, terase etc unde fumeazawinking ok la faza nu trasul pe nas nici eu nu sunt de acord

| Dariusuu a răspuns (pentru RedCookyeeee):

Am prietene care fumează dar asta nu înseamnă că nu ţin la ele. Vezi, aşa e treaba şi cu fetele care fumează. Cine le place le place aşa cum sunt.

| hhhapciuuu a răspuns:

e problema lor.
who cares?

| UnDezaxat a răspuns:

Cui dracu' ii pasa!? Poate la 13 ani iti pasa. Daca treci de varsta asta si te mai intereseaza daca cineva fumeaza sau nu, ai o problema.

| dariti a răspuns:

Una proasta.Dar e viata lor deci...