| aleahimk a întrebat:

Baieti, ce parere aveti de fetele care fumeaza? Ati accepta langa voi o fata cu acest viciu? De ce?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.De ce nu. Daca relatia merge bine este problema ei pe ce arunca banii.Numai sa nu ma puna sa ii cumpar tigari.

| Dariusuu a răspuns:

Da.

Atata timp cat se dedica 100% relatiei, e ok.

Insa, as face orice sa incerce sa se lase.

O zi buna iti doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Fiecare cu concepţiile lui de viaţă.
Nu-şi dau seama că fumatul scurtează viaţa cu 8 minute, fiecare ţigară scurtează viaţa cel puţin 8 minute plus boli cardiovasculare,personal n-aş accepta, însă m-aş ruga la Dumnezeu să facă săp se lase, eu m-am rugat la Dumnezeu ca tatăl meu să se lase de fumat, iar acumtatăl meu are aproape o lună de când s-a lăsat, mulţumesc Doamne Isuse cât eşti de bun cu noi!
Te pup!

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi ce naiba faci în 8 minute?

Şi de ce să te rogi la dumnezeul ăla să te ajute să te laşi de fumat, când ţigările fac parte tot din creaţia lui?

| xxxSecretDiscretxxx a răspuns:

Eu nu as sta niciodata cu o fata care fumeza, in primul rand o sa se credeada de ceilalti ca si u fumezi si o sa te influenteze negativ...

| ººShakeªª a răspuns:

Frate eu unul n-am nimic impotriva! fumeaza banii ei, in plamanii ei! si plus ca daca fumezi faci rost de tigari moca!