| Copil.rouz.:x a întrebat:

Baieti, Ce parere aveti despre fetele cu picioare un pic strambehappy?

2 răspunsuri:
| Dorian_3315 a răspuns:

Frate daca iti place felul cum gandeste, fata si mare parte din corp nu vad dc ar fi vreo problema? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt baiat... dar, eu am avut picioarele rupte si acum sunt un pic deplasate... Nu conteza daca le ai strambe, drepte, important e ca le ai! Daca stateai intr-un carucior cu rotile? Atunci cred ca iti doreai sa ai si picioare strambe( Doamne fereste)!
Mandreeste-te cu picioarele tale, expune-le prin fuste scurte, nu iti fie rusine!