| A_9172 a întrebat:

Baieti, ce parere aveti despre fetele timide?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe cale de disparitie.Peste catva timp le vom mai gasi numai pe Googlewhistling

| Bacemi a răspuns:

Conteaza sa fie fata draguta. Nimic impotriva timiditatii daca fata e frumusica. As avea suficienta rabdare incat sa o fac sa aiba mai multa incredere atat in ea dar mai ales in mine. Voi fi sincer si deschis cu ea si voi cere aceleasi lucruri si din partea ei. Voi incerca sa ajut o fata timida daca pot si ca simplu prieten. Conteaza doar sa vrea ea. De obicei cand esti timid esti temator si tinzi sa respingi ajutorul celorlalti.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Da daa love struckx buna intrebareawinking big grinDDDD

| Aly07 a răspuns:

Fetele timide... hmm sunt fete ca oricare altele. O singura chestie mai adaug la raspunsul asta foarte complex, faptul ca de pe urma acestor fete se profita uneori intr'un fel sau altul.
Bafta happy( inca odata te rog sa ma scuzi pentru complexitatea raspunsului )

| George1510 a răspuns:

Fetele mai timide mi-au placut intotdeauna.Au ceva special: un mister, o enigma spre deosebire de cele mai tupeiste care le intalnesti pe toate drumurile. big grin