| anonim_4396 a întrebat:

Hey baieti...ce parere aveti despre fetele timide?

9 răspunsuri:
| alecsStar a răspuns:

Paii. daca totusi comunica sunt foarte okwinking:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am nici-o problema cu fata de care imi place e timida, atata timp cat imi da semne ca ma place. Daca se uita la mine si zambeste cateodata, o abordez. Daca nu se uita niciodata la mine sau se uita in alta parte cand o vad ca se uita, probabil ca ma voi retrage

| fetelerebele a răspuns:

Eu sunt fatalaughing da cred ca nu patesc nimic daca iti dau un sfat
sttiii se spune ca baieti timizi plac pe cele nebuuune si aia nebuni plac fetele timide asA cred si acum nu stiu u la ce te referi la sex sau mai stiu eu ce...

| alleALLEaddaADDA a răspuns (pentru fetelerebele):

Ma refeream in general... am o prietena destul de timida care este indragostita de un baiat dar nici nu-l baga in seama.

| fetelerebele a răspuns (pentru alleALLEaddaADDA):

Ahaa...

| Sisitta a răspuns:

Fata trebuie sa fie mai timida

| hurricaneX a răspuns:

Dupa ce cunosti o fata ' timida ' iti vei dori ca sa fie timida. happy
Asta e prima impresie, intr-adevar mai sunt si fete timida, de obicei nu-mi plac genul care nu vorbesc deloc sau foarte putin. happy E mai frumos la o fata sa fie sociabila, amuzanta si asa mai departe.

| Magnum27 a răspuns:

Cele timide de obicei stau la locul lor si nah nu prea sunt extraordinare, dar in vremea de azi la un baiat ii place o fata de gasca, care sa nu barfeasca, sa se imbrace bine si sa nu fie pitipoancahee hee si de obicei sa fie mai mare decat elhee hee

| BrStefan a răspuns:

Hmmm... o intrebare foarte buna... mie imi plac fetele timide, ca sunt mai greu de cucerit si dupa ce se lasa cucerite sunt cel mai mare trofeu happy Deci raspunsul la intrebarea ta este "Imi plac fetele timide!"